Światowy Dzień Zwierząt

W tym tygodniu przedszkolaki wzięły udział w spotkaniach z różnymi zwierzątkami.
Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o pupili różnego gatunku. Wspólna zabawa wywołała mnóstwo pozytywnych emocji!
Odwiedzili nas:
Pani Malwina i buldog Moli;
Pani Aleksandra i chomik Karmelek;
Pan Piotr i królik Złotek;
oraz Pan Andrzej i maltańczyk Piorun.
Serdecznie dziękujemy !

2023-10-05 20:32

Zbiórka Karmy dla zwierząt

ZBIÓRKA KARMY DLA PIESKÓW I KOTKÓW ZE SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W LEGNICY

Szanowni Państwo, jak co roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce organizowanej przez nasze przedszkole. Bardzo prosimy chętne osoby o przynoszenie:
MOKREJ karmy dla psów i kotów, niepotrzebnych koców, ręczników, legowisk, smycz, obroży, ŻWIRKU dla kociaków itp.

Akcja trwać będzie od ŚRODY 04.10.2023r. do KOŃCA PAŹDZIERNIKA.

W listopadzie wszystkie dary zostaną przekazane do schroniska w Legnicy.

DOROŚLI I DZIECIAKI
POMÓŻCIE NAKARMIĆ PSIAKI I KOCIAKI!
Z góry serdecznie dziękujemy!

2023-10-04 11:06

Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasze przedszkole odwiedzili Anna i Tadeusz Rybczyńscy wraz ze swą suczką Shilą.
Pan Tadeusz pokazał dzieciom różne rasy psów. Opowiedział o ich potrzebach oraz sportach i treningach, w których mogą brać udział.
Pani Anna przedstawiła zasady postępowania wobec psów oraz pokazała pozycję bezpieczną w razie ataku.
Na koniec dzieci mogły pogłaskać Shilę.
Serdecznie dziękujemy za wizytę i pouczające zajęcia!

2023-10-03 18:54

Dzień Chłopaka

29 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto - Dzień Chłopaka.
Z tej okazji wszyscy nasi chłopcy zostali wyróżnieni.
Otrzymali upominki i dyplomy a dziewczynki śpiewały im uroczyste „Sto lat”.
We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

2023-09-29 19:52

Zajęcia w Bibliotece

Najstarsze grupy Motylki, Grzybki, Żabki i Pajacyki rozpoczęły cykl zajęć bibliotecznych prowadzonych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.

2023-09-29 12:52