Najpiękniejsze spotkanie !

Dzisiejszego ranka przedszkole odwiedziła Miss Dolnego Śląska 2022- Amelia Gągorowska.
Dzieci z uwagą wysłuchały bajek pt. Brzydkie Kaczątko i Królewna Śnieżka. Następnie posypało się mnóstwo pytań do naszego gościa. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polegają konkursy piękności oraz jakie plany na przyszłość ma nasza Miss. Dzieci otrzymały również cenną lekcje, iż nie sama uroda a inteligencja i bycie dobrym człowiekiem czyni nas pięknymi.
Na koniec każda grupa zapozowała do wspólnego zdjęcia z Panią Amelią.
Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę!

2023-05-08 13:18

Lekcje biblioteczne

Najstarsze grupy w przedszkolu (Pajacyki, Krasnale, Żabki oraz Grzybki) uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.

2023-05-08 12:38

Nasze Barwy Ojczyste!

W minionym tygodniu dzieci z grupy Żabki gościły w Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym w Chojnowie. Wspólne zajęcia odbyły się pod hasłem "Nasze Barwy Ojczyste".
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

2023-05-08 12:32

Warsztaty grup Grzybki i Żabki

W piątek 28 kwietnia przedszkolaki z grup Grzybki i Żabki udały się na warsztaty edukacyjne do Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
Mnóstwo ciekawostek, spacer, świetna zabawa, nagrody oraz pyszna pizza. Wszystko to czekało na dzieci w ramach akcji "Poznaj Swój Park Krajobrazowy".
Było super!

2023-05-02 16:50

Słodka Majówka

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu Kiermaszu "Słodka Majówka". Szczególne podziękowania dla pieczących i kupujących.

Dochód ze sprzedaży po odliczeniu kosztów pojemników na ciasto wyniósł 2903 zł.
Dziękujemy bardzo!

W ramach "Słodkiej Majówki" część ciasta została przekazana Dolnośląskiemu Ośrodkowi Pielęgnacyjno - Rehabilitacyjnym "Niebieski Parasol".
Wraz z ciastem, pensjonariusze otrzymali laurki z życzeniami od dzieci z naszego przedszkola.

2023-05-02 16:47