Wizyta na Poczcie

W dniu 10 października grupy Grzybki i Motylki odwiedziły Placówkę Pocztową w Chojnowie. Dzieci przyjrzały się z bliska pracy urzędników pocztowych oraz poznały zakres usług wykonywanych na poczcie. Pani Naczelnik przybliżyła przedszkolakom zawód listonosza, jego atrybuty oraz obowiązki. Grupy odwiedziły wszystkie pomieszczenia pocztowe, m.in. sortownię, miały również okazję użyć datownika. Było to bardzo interesujące spotkanie

2023-10-12 13:33

Światowy Dzień Zwierząt

W tym tygodniu przedszkolaki wzięły udział w spotkaniach z różnymi zwierzątkami.
Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o pupili różnego gatunku. Wspólna zabawa wywołała mnóstwo pozytywnych emocji!
Odwiedzili nas:
Pani Malwina i buldog Moli;
Pani Aleksandra i chomik Karmelek;
Pan Piotr i królik Złotek;
oraz Pan Andrzej i maltańczyk Piorun.
Serdecznie dziękujemy !

2023-10-05 20:32

Zbiórka Karmy dla zwierząt

ZBIÓRKA KARMY DLA PIESKÓW I KOTKÓW ZE SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W LEGNICY

Szanowni Państwo, jak co roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce organizowanej przez nasze przedszkole. Bardzo prosimy chętne osoby o przynoszenie:
MOKREJ karmy dla psów i kotów, niepotrzebnych koców, ręczników, legowisk, smycz, obroży, ŻWIRKU dla kociaków itp.

Akcja trwać będzie od ŚRODY 04.10.2023r. do KOŃCA PAŹDZIERNIKA.

W listopadzie wszystkie dary zostaną przekazane do schroniska w Legnicy.

DOROŚLI I DZIECIAKI
POMÓŻCIE NAKARMIĆ PSIAKI I KOCIAKI!
Z góry serdecznie dziękujemy!

2023-10-04 11:06

Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasze przedszkole odwiedzili Anna i Tadeusz Rybczyńscy wraz ze swą suczką Shilą.
Pan Tadeusz pokazał dzieciom różne rasy psów. Opowiedział o ich potrzebach oraz sportach i treningach, w których mogą brać udział.
Pani Anna przedstawiła zasady postępowania wobec psów oraz pokazała pozycję bezpieczną w razie ataku.
Na koniec dzieci mogły pogłaskać Shilę.
Serdecznie dziękujemy za wizytę i pouczające zajęcia!

2023-10-03 18:54

Dzień Chłopaka

29 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto - Dzień Chłopaka.
Z tej okazji wszyscy nasi chłopcy zostali wyróżnieni.
Otrzymali upominki i dyplomy a dziewczynki śpiewały im uroczyste „Sto lat”.
We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

2023-09-29 19:52