"Możesz dbać o cały świat, chociaż masz niewiele lat"

Tekst piosenki odzwierciedla wiedzę oraz zapał przedszkolaków do tego, aby dbać o naszą planetę.
Dzieci wysłuchały bajki pt. Wiosenne porządki, posegregowały odpady oraz uczciły to jakże ważne święto wspólnie zaśpiewanymi piosenkami.

Przy tej okazji zostały również ogłoszone wyniki konkursu Eko Portret.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za piękne prace.
Wybór był naprawdę trudny. Kryteriami oceniania były: zgodność z tematem, ilość użytych surowców wtórnych, kreatywność, estetyka wykonania.
Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominki, za co dziękujemy anonimowemu sponsorowi.

Wyróżnione zostały portrety:
Eliza Koszkało (słoneczka) - Mona Lisa
Oliwier Kot (grzybki) - Stanisław Wyspiański
Hubert Wybadowski (motylki) - Frida Kahlo

Nagrodę główną ufundowaną przez Pana Jakuba Jakubowskiego (miesięczny karnet nauki pływania Sail Swim) otrzymała
Zuzia Śliwińska (pajacyki) za portret Mona Lisa.
Gratulujemy!

2023-04-24 16:27

Kiermasz Ciast

Już w najbliższy piątek 28 kwietnia 2023r. od godziny 6.00 rodzice wraz z pracownikami Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie zapraszają na II edycję Kiermaszu Ciast.
Zebrane środki w ramach tej akcji będą przeznaczone na organizację Olimpiady Sportowej, którą planujemy przeprowadzić 11 maja.
Zachęcamy do zakupów słodkich boxów w cenie 20 i 15 zł.

2023-04-24 08:29

Oferta pracy

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zatrudnienie od 01.09.2023r.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna)
Mile widziane kwalifikacje z zakresu:
- oligofrenopedagogiki /pedagogiki specjalnej,
- języka angielskiego
- logopedii

CV prosimy składać osobiście lub na adres e-mail: p-m3@tlen.pl

2023-04-14 16:48

Wyniki rekrutacji

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do grup "0" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie zostanie udostępniona na początku czerwca. Prosimy o cierpliwość.

2023-04-14 16:33

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Państwo, lista dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie została wywieszona na tablicy w ganku placówki. Lista zakwalifikowanych dzieci nie jest jednoznaczna z przyjęciem dziecka do przedszkola.
Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu, do którego zostało zakwalifikowane na rok szkolny 2023/2024 w terminie 19.04. -26.04.2023r. BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY Z REZYGNACJĄ Z MIEJSCA DLA DZIECKA W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.
Dokumenty pobrać można z ganku przedszkola oraz ze strony internetowej w zakładce: Dla Rodziców/ Rekrutacja.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 79 81 88 490
Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie zostaną podane do publicznej wiadomości dnia 28.04.2023r.

1. Tryb odwoławczy przy przyjęciu do przedszkola określa art. 158 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe, który mówi:
W terminie 3 dni od dnia podania do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do przedszkola rodzic kandydata może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia do przedszkola.
2. Uzasadnienie sporządza się w terminie 3 dni od dnia wystąpienia przez rodzica z wnioskiem, o którym mowa w pkt. 1. Uzasadnienie zawiera przyczyny odmowy przyjęcia, w tym najniższą liczbę punktów, która uprawniała do przyjęcia, oraz liczbę punktów, którą kandydat uzyskał w postępowaniu rekrutacyjnym.
3. Rodzic kandydata może wnieść do dyrektora publicznego przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, w terminie 3 dni od dnia otrzymania uzasadnienia.
4. Dyrektor publicznego przedszkola rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej, o którym mowa w ust. 3, w terminie 3 dni od dnia otrzymania odwołania. Na rozstrzygnięcie dyrektora danego publicznego przedszkola, publicznej szkoły lub publicznej placówki służy skarga do sądu administracyjnego.

2023-04-14 09:30